De interne competitie
seizoen 2003/2004

Finale ronden seizoen 2003-3004



De standen na de laatste ronde zijn alsvolgt:



Groep 1:
1. Glenn Freer 4

2. Ed Golob 4

3. Ralph Engelen 3 

4. Walter Kunstek 0

Groep 2:
1. Josef Stupp 5
2. Arno Ypelaar 4
3. Melvin Theunissen 1
3. Piet Gidding 1

Groep 3:

1. Wiel Muijen 5
2. Ron Mols 4
3. Rick van der Veen 2
3. Simon Weitman 1

Groep 4:

1. Wesly Tiedtke 3
1. Jo Steinschuld 3
3. Jan Ypelaar 3
4. Ger Kramer 2

uitslagen 1e ronde

Ed Golob - Ralph Engelen 0-1
Glenn Freer - Walter Kunstek 1-0
Melvin Theunissen - Josef Stupp 0-1
Arno Ypelaar - Piet Gidding 1-0
Rick vd Veen - Simon Weitman 1-0
Ron Mols - Wiel Muijen 0-1
Jan Ypelaar - Jo Steinschuld 0-1
Ger Kramer - Wesly Tiedtke 1-0

De indeling van ronde 2 op 16 maart:

Ralph Engelen - Walter Kunstek 1-0
Ed Golob - Glenn Freer 1-0
Josef Stupp - Piet Gidding 1-0
Melvin Theunissen - Arno Ypelaar 0-1
Simon Weitman - Wiel Muijen 1-0
Rick van der Veen - Ron Mols 0-1
Jo Steinschuld - Wesly Tiedtke -
Jan Ypelaar - Ger Kramer 1-0

De indeling van ronde 3 op 23 maart:

Glenn Freer - Ralph Engelen 1-0
Walter Kunstek - Ed Golob 0-1
Arno Ypelaar - Josef Stupp 1-0
Piet Gidding - Melvin Theunissen -
Ron Mols - Simon Weitman 1-0
Wiel Muijen - Rick van der Veen 1-0
Ger Kramer - Jo Steinschuld 0-1
Wesley Tietdke - Jan Ypelaar 1-0

De indeling van ronde 4 op 30 maart:

Ralph Engelen - Ed Golob  0-1 
Walter Kunstek - Glenn Freer  0-1 
Josef Stupp -
Melvin Theunissen  1-0 
Piet Gidding - Arno Ypelaar  0-1 
Simon Weitman - Rick vd Veen  0-1 
Wiel Muijen - Ron Mols  1-0 
Jo Steinschuld - Jan Ypelaar  0-1 
Wesly Tiedtke -Ger Kramer  1-0 

De indeling van ronde 5 op 13 april

Walter Kunstek - Ralph Engelen  0-1 
Glenn Freer - Ed Golob  1-0 
Piet Gidding - Josef Stupp  0-1 
Arno Ypelaar - Melvin Theunissen  0-1 
Wiel Muijen - Simon Weitman  1-0 
Ron Mols - Rick van der Veen  1-0 
Wesly Tiedtke - Jo Steinschuld  1-0 
Ger Kramer - Jan Ypelaar  1-0 

De indeling van ronde 6 op 20 april:

Ralph Engelen - Glenn Freer  - 
Ed Golob - Walter Kunstek  1-0 
Josef Stupp - Arno Ypelaar  1-0 
Melvin Theunissen - Piet Gidding  0-1
Simon Weitman - Ron Mols  0-1 
Rick van der Veen - Wiel Muijen 0 - 1
Jo Steinschuld - Ger Kramer  1-0 
Jan Ypelaar - Wesley Tietdke  1-0 

Aansluitend beginnen de Open Kerkraadse Kampioenschappen 
(op dinsdag 27 april)

 

ED GOLOB winnaar 2e periode!



Ed Golob mag aansluiten bij de finale-groep A als 2e periode winnaar.

Hieraan worden toegevoegd Glenn Freer (winnaar 1e periode) 

en de 3e en 4e plaats van de eindranglijst: Walter Kunstek 

en Ralph Engelen. 

De finale ronden worden gespeeld vanaf 9 maart. (zie kalender).

Op dinsdag 2 maart wordt er door 8 (finale)spelers deelgenomen 

aan de Lisb-rapid competitie.





Ranglijst na ronde 18 (saldo cf. keizer-systeem)
Rng  Wrd    Naam                             Saldo     Tot    +    =    -   Af

---  ---    -------------------------     --------     ---  ---  ---  ---  ---

  1 ( 50)   Golob, Ed                      577.000      15    9    4    2    0 

  2 ( 49)   Freer, Glenn                   543.167      14    8    3    3    0 

  3 ( 48)   Kunstek, Walter                492.000      13    7    4    2    0 

  4 ( 47)   Engelen, Ralph                 465.167      17    7    5    5    0 

  5 ( 46)   Theunissen, Melvin             398.500      18    7    3    8    0 

  6 ( 45)   Ypelaar, Arno                  397.500      12    6    2    4    0 

  7 ( 44)   Gidding, Piet                  365.500      14    6    2    6    0 

  8 ( 43)   Veen, Rick van der             350.000      16    6    1    9    0 

  9 ( 42)   Gidding, Hein                  327.000      11    6    0    5    0 

 10 ( 41)   Stupp, Josef                   319.500       7    5    2    0    0 

 11 ( 40)   Mols, Ron                      298.333       9    3    2    4    0 

 12 ( 39)   Muijen, Wiel                   294.000      12    4    2    6    0 

 13 ( 38)   Weitman, Simon                 244.333      11    2    3    6    0 

 14 ( 37)   Ypelaar, Jan                   230.667      13    3    1    9    0 

 15 ( 36)   Kramer, Ger                    211.500      11    2    1    8    0 

 16 ( 35)   Tiedtke, Wesley                127.333       5    0    1    4    0 

Perioderanglijst van ronde 10 t/m 18 (keizer) (huidige ronde 18)
Rng  Wrd    Naam                             Saldo     Tot    +    =    -   Af

---  ---    -------------------------     --------     ---  ---  ---  ---  ---

  1 ( 50)   Golob, Ed                      275.333       7    4    3    0    0 

  2 ( 49)   Stupp, Josef                   243.000       7    5    2    0    0 

  3 ( 48)   Ypelaar, Arno                  222.500       6    4    1    1    0 

  4 ( 47)   Freer, Glenn                   198.500       6    3    1    2    0 

  5 ( 46)   Engelen, Ralph                 188.833       8    3    2    3    0 

  6 ( 45)   Kunstek, Walter                171.500       6    2    3    1    0 

  7 ( 44)   Gidding, Piet                  151.333       6    3    0    3    0 

  8 ( 43)   Gidding, Hein                  138.333       4    3    0    1    0 

  9 ( 42)   Theunissen, Melvin             136.500       9    3    1    5    0 

 10 ( 41)   Veen, Rick van der             123.333       8    2    1    5    0 

 11 ( 40)   Weitman, Simon                 117.500       4    1    2    1    0 

 12 ( 39)   Ypelaar, Jan                    97.000       6    2    0    4    0 

 13 ( 38)   Mols, Ron                       87.333       4    1    1    2    0 

 14 ( 37)   Muijen, Wiel                    71.000       6    1    1    4    0 

 15 ( 36)   Kramer, Ger                     48.000       3    0    0    3    0 

 16 ( 35)   Tiedtke, Wesley                 23.333       2    0    0    2    0 

Progressie-overzicht na ronde 18 (rating)
Rng   Naam                           Verschil   Rating   Startrating

---   -------------------------      --------   ------   -----------

  1   Theunissen, Melvin                  126     1594          1468 

  2   Stupp, Josef                        109     1732          1623 

  3   Golob, Ed                            90     1850          1760 

  4   Engelen, Ralph                       86     1671          1585 

  5   Veen, Rick van der                   32     1482          1450 

  6   Weitman, Simon                       20     1340          1320 

  7   Kramer, Ger                          15     1298          1283 

  8   Freer, Glenn                          6     1820          1814 

  9   Gidding, Hein                         2     1664          1662 

 10   Gidding, Piet                       -11     1527          1538 

 11   Muijen, Wiel                        -35     1535          1570 

 12   Kunstek, Walter                     -40     1799          1839 

 13   Tiedtke, Wesley                     -56     1201          1257 

 14   Mols, Ron                           -95     1520          1615 

 15   Ypelaar, Jan                       -124     1322          1446 

 16   Ypelaar, Arno                      -138     1611          1749 

Overzicht van de uitslagen in ronde 18
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Golob, Ed                 - Stupp, Josef               -         

Kunstek, Walter           - Theunissen, Melvin         -         

Gidding, Piet             - Ypelaar, Arno              0-1         

Veen, Rick van der        - Muijen, Wiel               1-0         

Mols, Ron                 - Weitman, Simon             -         

Tiedtke, Wesley           - Ypelaar, Jan               0-1         


Overzicht van de uitslagen in ronde 17
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Engelen, Ralph            - Golob, Ed                  -         

Kunstek, Walter           - Freer, Glenn               -         

Ypelaar, Arno             - Theunissen, Melvin         1-0         

Weitman, Simon            - Veen, Rick van der         -         

Kramer, Ger               - Stupp, Josef               0-1         

Overzicht van de uitslagen in ronde 16
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Golob, Ed                 - Kunstek, Walter            -

Engelen, Ralph            - Freer, Glenn               1-0         

Theunissen, Melvin        - Muijen, Wiel               1-0         

Veen, Rick van der        - Ypelaar, Arno              0-1         

Stupp, Josef              - Weitman, Simon             1-0         

  

Mols, Ron                                              Geen partij 

Overzicht van de uitslagen in ronde 15
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Freer, Glenn              - Golob, Ed                  0-1         

Engelen, Ralph            - Kunstek, Walter            0-1         

Mols, Ron                 - Theunissen, Melvin         1-0         

Veen, Rick van der        - Ypelaar, Jan               1-0         

Ypelaar, Arno                                          Geen partij 

Overzicht van de uitslagen in ronde 14
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Golob, Ed                 - Theunissen, Melvin         1-0         

Engelen, Ralph            - Veen, Rick van der         1-0         

Ypelaar, Jan              - Gidding, Piet              0-1         

Stupp, Josef              - Mols, Ron                  1-0         

Overzicht van de uitslagen in ronde 13
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Muijen, Wiel              - Engelen, Ralph             -      

Kramer, Ger               - Theunissen, Melvin         0-1         

Gidding, Hein             - Gidding, Piet              1-0         

Stupp, Josef              - Veen, Rick van der         1-0         

Tiedtke, Wesley                                        Geen partij 

Overzicht van de uitslagen in ronde 12
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Gidding, Hein             - Freer, Glenn               0-1         

Golob, Ed                 - Muijen, Wiel               1-0         

Engelen, Ralph            - Gidding, Piet              0-1         

Theunissen, Melvin        - Veen, Rick van der         1-0         

Ypelaar, Arno             - Stupp, Josef               -         

Ypelaar, Jan              - Kramer, Ger                1-0         



Weitman, Simon                                         Geen partij 
Overzicht van de uitslagen in ronde 11
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Gidding, Piet             - Freer, Glenn               0-1         

Kunstek, Walter           - Gidding, Hein              0-1         

Theunissen, Melvin        - Engelen, Ralph             0-1         

Muijen, Wiel              - Ypelaar, Arno              1-0         

Ypelaar, Jan              - Stupp, Josef               0-1         



Veen, Rick van der                                     Geen partij 



Overzicht van de uitslagen in ronde 10
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Freer, Glenn              - Theunissen, Melvin         1-0         

Veen, Rick van der        - Kunstek, Walter            0-1         

Golob, Ed                 - Engelen, Ralph             1-0         

Gidding, Piet             - Muijen, Wiel               1-0         

Tiedtke, Wesley           - Gidding, Hein              0-1         

Ypelaar, Arno             - Ypelaar, Jan               1-0         

Weitman, Simon            - Mols, Ron                  1-0         

Kramer, Ger                                            Geen partij 
  GLENN FREER WINT 1E PERIODE
De eerste periode werd gewonnen door Glenn Freer ondanks 

zijn verlies in de laatste ronde tegen Ed Golob. Glenn

remiseerde twee keer; een keer tegen Ralph Engelen en de 

2e keer tegen Walter Kunstek. Walter eindigde op de 2e plaats 

maar ja, dat heeft voor de periodetitel geen enkele meerwaarde.
Ed Golob en Ralph Engelen volgen op deze lijst op de voet 

gevolgd door Melvin Theunissen die een prima eerste periode speelde.

 

Overzicht van de uitslagen in ronde 9
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Freer, Glenn              - Golob, Ed                  0-1         

Kunstek, Walter           - Engelen, Ralph             1-0         

Muijen, Wiel              - Theunissen, Melvin         0-1         

Kramer, Ger               - Veen, Rick van der         0-1         

Mols, Ron                 - Gidding, Piet              -         

Gidding, Hein             - Ypelaar, Jan               1-0         

Tiedtke, Wesley           - Weitman, Simon             -         

Perioderanglijstronde 1 t/m 9 (saldo cf. keizer-systeem)
Rng  Wrd    Naam                             Saldo

---  ---    -------------------------     --------

  1 ( 50)   Freer, Glenn                   342.333   

  2 ( 49)   Kunstek, Walter                312.667   

  3 ( 48)   Golob, Ed                      290.000   

  4 ( 47)   Engelen, Ralph                 274.500   

  5 ( 46)   Theunissen, Melvin             264.500   

  6 ( 45)   Muijen, Wiel                   236.500   

  7 ( 44)   Veen, Rick van der             222.667   

  8 ( 43)   Gidding, Piet                  216.333   

  9 ( 42)   Mols, Ron                      211.500   

 10 ( 41)   Gidding, Hein                  183.333   

 11 ( 40)   Ypelaar, Arno                  173.500   

 12 ( 39)   Kramer, Ger                    160.000   

 13 ( 38)   Ypelaar, Jan                   136.500   

 14 ( 37)   Weitman, Simon                 125.667   

 15 ( 36)   Tiedtke, Wesley                104.500   

 16 ( 35)   Wagenvoort, Wil                 81.000   

 17 ( 34)   Hohensteiger, Fritz             77.000   

 18 ( 33)   Stupp, Josef                    70.000   

Overzicht van de uitslagen in ronde 8
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Engelen, Ralph            - Freer, Glenn               -         

Kunstek, Walter           - Muijen, Wiel               0-1         

Gidding, Hein             - Golob, Ed                  0-1         

Theunissen, Melvin        - Gidding, Piet              0-1         

Veen, Rick van der        - Weitman, Simon             1-0         

Kramer, Ger               - Ypelaar, Arno              -         

Ypelaar, Jan              - Tiedtke, Wesley            1-0         

Overzicht van de uitslagen in ronde 7
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Freer, Glenn              - Muijen, Wiel               1-0         

Theunissen, Melvin        - Kunstek, Walter            0-1         

Engelen, Ralph            - Gidding, Hein              1-0         

Mols, Ron                 - Veen, Rick van der         1-0         

Gidding, Piet             - Kramer, Ger                1-0         

Weitman, Simon            - Ypelaar, Jan               1-0         
Overzicht van de uitslagen in ronde 6 (14-10-03)
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Freer, Glenn              - Kunstek, Walter            -         

Gidding, Hein             - Theunissen, Melvin         0-1         

Veen, Rick van der        - Engelen, Ralph             0-1         

Muijen, Wiel              - Kramer, Ger                1-0         

Golob, Ed                 - Ypelaar, Arno              1-0         

Ypelaar, Jan              - Mols, Ron                  0-1         

Gidding, Piet             - Weitman, Simon             1-0         

Overzicht van de uitslagen in ronde 5 (07-10-03)
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Freer, Glenn              - Gidding, Hein              1-0         

Kunstek, Walter           - Golob, Ed                  1-0         

Engelen, Ralph            - Theunissen, Melvin         -         

Ypelaar, Arno             - Veen, Rick van der         0-1         

Weitman, Simon            - Kramer, Ger                0-1         

Ypelaar, Jan                                           Geen partij 
Overzicht van de uitslagen in ronde 4 (30-09-03)
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Theunissen, Melvin        - Golob, Ed                  -         

Kramer, Ger               - Engelen, Ralph             0-1         

Ypelaar, Arno             - Weitman, Simon             1-0         

Gidding, Piet             - Ypelaar, Jan               -         

Freer, Glenn                                           Geen partij 

  
Overzicht van de uitslagen in ronde 3 (23-09-03)
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Theunissen, Melvin        - Freer, Glenn               0-1         

Weitman, Simon            - Kunstek, Walter            0-1         

Engelen, Ralph            - Muijen, Wiel               -         

Golob, Ed                 - Mols, Ron                  1-0         

Ypelaar, Jan              - Ypelaar, Arno              0-1         

Veen, Rick van der        - Gidding, Piet              1-0         

Overzicht van de uitslagen in ronde 2 (16-09-03)
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Theunissen, Melvin        - Kramer, Ger                1-0         

Freer, Glenn              - Engelen, Ralph             1-0         

Mols, Ron                 - Gidding, Hein              0-1         

Muijen, Wiel              - Ypelaar, Jan               1-0         

Kunstek, Walter           - Veen, Rick van der         1-0         

Gidding, Piet             - Golob, Ed                  0-1         

Overzicht van de uitslagen in ronde 1 (09-09-03)
Wit                         Zwart                      Uitslag

-------------------------   -------------------------  ------------

Kramer, Ger               - Gidding, Piet              1-0         

Veen, Rick van der        - Theunissen, Melvin         0-1         

Golob, Ed                 - Freer, Glenn               0-1         

Engelen, Ralph            - Tiedtke, Wesley            1-0         

Gidding, Hein             - Ypelaar, Arno              1-0         



Mols, Ron                                              Geen partij 

klik hier voor de gegevens van de interne competitie seizoen 2002/2003

klik hier voor de gegevens van de interne competitie seizoen 2001/2002

klik hier voor de gegevens van de interne competitie seizoen 2000/2001